Допомога США збільшує шанси України на перемогу – Єрмак

Допомога США збільшує шанси України на перемогу – Єрмак

21.04.2024 21:13 джерело Схвалення у Конгресі США рішення про пакет допомоги Україні на 61 млрд дол. збільшує шанси України на перемогу у війні.

Про це заявив керівник Офісу Президента Андрій Єрмак в інтерв’ю програмі Fareed Zakaria GPS на CNN, передає джерело із посиланням на пресслужбу ОП.

«Це дуже важливе для нас рішення. Без сумніву, його прийняття збільшує наші шанси на перемогу над агресором, особливо зараз, коли ми бачимо, що Росія готується до нового наступу», – сказав Єрмак.

Він подякував президентові США та його адміністрації за докладені зусилля, а також усьому американському народу – за підтримку України. Глава ОП висловив сподівання, що Сенат якнайшвидше ухвалить законопроєкт із допомогою Україні.

За його словами, Україна найбільше потребує боєприпасів калібру 155 мм, ракет ATACMS, безпілотників, засобів радіоелектронної боротьби, літаків F-16, додаткових системи Patriot та ракет до них.

«Без цього ми не можемо захистити наші міста й людей. Ми потребуємо поставок цього терміново, бо ціна – життя українців», – наголосив Єрмак.

Джерело