До України з неанонсованим візитом прибула глава МЗС Японії

До України з неанонсованим візитом прибула глава МЗС Японії

Фото 07.01.2024 08:36 джерело Міністр закордонних справ Японії Йоко Камікава з неанонсованим візитом прибула до української столиці Києва у неділю, 7 січня.

Як передає джерело, про це повідомляє Kyodo News.

У МЗС Японії заявили, що це – перший візит Камікави до України з моменту її вступу на посаду у вересні.

У відомстві додали, що глава МЗС проведе переговори з українськими урядовцями, в тому числі з міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою.

Також під час свого візиту Камікава наголошуватиме на важливості дотримання міжнародного порядку, заснованого на верховенстві права, з точки зору недопущення будь-яких спроб силою змінити статус-кво, йдеться у повідомленні.

Очікується, що Камікава, яка прибула в Україну поїздом із Польщі, повторить, що підтримка України з боку Японії залишається незмінною, і передасть відданість країни відновленню та відбудові України через конференцію.

У Токіо 19 лютого пройде конференція, яка спрямована на обговорення відновлення України, яка зазнала масштабних руйнувань після вторгнення Росії в лютому 2022 року.

Зазначається, що прем’єр-міністр Японії Фуміо Кішіда здійснив неочікувану поїздку до України в березні 2023 року, а попередник Камікави Хаяші Йошімаса відвідав країну у вересні минулого року.

Джерело