До МЗС Австрії направили ноту протесту через антиукраїнський плакат

До МЗС Австрії направили ноту протесту через антиукраїнський плакат

08.05.2024 15:29 джерело Українське посольство в Австрії направило до МЗС країни офіційну ноту, в якій засудило стратегію Партії свободи (FPÖ) маніпулятивно і спотворено висвітлювати причини та зміст російської повномасштабної агресії.

Про це власному кореспонденту джерелоу повідомили у Посольстві України в Республіці Австрія, коментуючи використання FPÖ у передвиборчій агітації на виборах до Європарламенту плаката антиукраїнського характеру.

"Щойно посольству стало відомо про маніпулятивний зміст плаката партії FPÖ, посол України невідкладно піддав гострій критиці його зміст. Посольство також направило до МЗС Австрії офіційну ноту, в якій засудило стратегію FPÖ маніпулятивно і спотворено висвітлювати причини та зміст російської повномасштабної агресії, що, серед іншого, є знущанням і образою українського народу й створює підстави для виправдання воєнних злочинів росіян в Україні", – повідомили у дипмісії.

Посол України Василь Химинець "гостро піддав критиці практику маніпуляцій і брехні у розмовах з окремим політиками FPÖ". "У відповідь політики стверджують, що зміст плаката не має антиукраїнського характеру, а є критикою бездіяльності президентки Єврокомісії Урсули фон дер Ляєн, яка не вживає достатніх заходів задля налагодження мирного процесу", – зазначили у дипмісії.

Джерело