Для Збройних Сил України закупили 20 тисяч тактичних навушників

Державний оператор тилу закупив 20 000 тактичних навушників для Збройних Сил України.

Про це АрміяInform повідомили у пресслужбі ДОТ.

Зазначається, що закуплено 15 тисяч навушників PELTOR Comtac 3M і 5 тисяч Sordin Hadband. Загальна економія на закупівлі склала 160 млн грн від орієнтовної вартості.

Тактичні навушники PELTOR 3M закупили за 15 896 грн за одиницю — на 23% дешевше за ціну останньої закупівлі Міністерства оборони України.

Тактичні навушники Sordin Hadband вдалося придбати за 12 355 грн за одиницю. Це на 37% дешевше, ніж ціна в останній закупівлі МОУ у грудні.

Аукціон відбувся 19 лютого. Участь в торгах взяли 7 учасників. Значна економія була досягнута завдяки розширенню конкуренції.

«Якщо порахувати економію відносно ціни, за якою аналогічні навушники закуповувало Міністерство оборони у 2023 році, то на обсягах теперішньої закупівлі ми зекономили 105 мільйонів гривень», — зазначила Вікторія Виноградова, директорка з управління закупівлями ДОТ.

Весь товар перед поставкою ЗСУ буде перевірений на відповідність технічним вимогам у незалежних лабораторіях. Поставки очікуються вже в кінці березня.

Як повідомляла АрміяInform, заступник Міністра оборони України Дмитро Кліменков розповів про реформи в системі оборонних закупівель України.

Після кількох скандалів, пов’язаних із закупівлями, в Міноборони вирішили реформувати систему. Зокрема, були розформовані органи, які займалися закупівлями раніше.

Натомість створено дві агенції, які мають одноосібне право закуповувати товари для військових. Саме ж Міністерство оборони тепер забезпечує політику, нагляд та формує список того, що потрібно.

Джерело