Ці продукти категорично не можна їсти з яйцями: деякі роблять це щодня

Щодня ми "бомбардуємо" свій шлунок не тільки шкідливою їжею, а й цілком безпечними продуктами. Здорові натуральні компоненти перетворюються на ворогів травлення і стрункої фігури. А вся справа в тому, що не всі продукти "дружать" між собою, інформує Ukr.Media.

Для правильного і збалансованого харчування важливо знати що з чим не можна їсти. Особливо це стосується яєць, які і без того довго засвоюються. Рекомендації з роздільного харчування допоможуть вам правильно поєднувати яйця з іншою їжею.

Риба

Не варто поєднувати в одній страві яйця і рибу. Варто знати, що вміст овідину в курячому яйці здатен нейтралізувати вітамін В7, яким багаті жирні сорти риби.

Рис

Тут діє той самий закон, що і з рибою. Щоб отримати максимальну користь із каші, рекомендується їсти її окремо від яєць.

Картопля

Нерозлучна парочка яйце і картопля в улюблених салатах — абсолютно несумісна. Картопля містить мінерали, які перешкоджають засвоєнню заліза і кальцію, які є в складі яєць. Тому готувати страви, в основі яких ці два інгредієнти, вкрай неправильно. Вони погано засвоюються і порушують травлення.

Молоко

Іноді білкові продукти несумісні один з одним. Це стосується молока і яєць. Молоко бажано вживати тільки окремо від будь-якої іншої їжі, щоб цінні речовини, що містяться в ньому, засвоїлися організмом повністю.

Сир

Організму набагато легше впоратися з одним тваринним білком за раз. Це означає, що змішувати яєчню з шинкою, м'ясом і сиром небажано. Такий ситний сніданок подарує важкість у шлунку на весь день.

Деякі фрукти

Яблука, груші, виноград, сливи, абрикоси та кавуни не радять їсти після білкових продуктів, зокрема і яєць. Пояснити це можна різницею у швидкості перетравлення продуктів. Фрукти засвоюються вже через 15 хвилин після споживання, а яйця перетравлюються набагато довше. Уявіть, що відбувається у вашому шлунку!

Масло, вершки, майонез

Яйця та жири — цілком прийнятна комбінація, особливо якщо це жири тваринного походження. Але слід врахувати, що жири мають властивість уповільнювати травлення. Краще якомога рідше їсти вершкове масло, вершки та майонез разом із яйцями. До цього міксу слід додавати зелень та овочі, щоб нейтралізувати дію жирів.

Щоб не обирати між смаком і користю, їжте яйця в поєднанні з броколі, зеленню, овочами, що не містять крохмалю. Нехай улюблені страви приносять користь, а не дискомфорт у шлунку та зайві кілограми.

Джерело