«Чек» за збитки від війни має отримати Росія, а не західні платники податків – Стефанчук

«Чек» за збитки від війни має отримати Росія, а не західні платники податків – Стефанчук

09.07.2024 03:09 джерело Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук обговорюватиме у вівторок на зустрічі глав парламентів країн НАТО посилення підтримки України.

Як передає власний кореспондент джерелоу, про це спікер сказав під час виступу в Українському домі у Вашингтоні.

«Парламентський саміт НАТО передує ювілейному саміту глав держав і урядів, від якого ми очікуємо чітких політичних сигналів і рішень, які наблизять Україну до Альянсу, – зазначив він. – Думаю, результатом цього має бути розширення безпекових гарантій для України, а також зміцнення нашої обороноздатності».

Стефанчук повідомив, що матиме велику кількість зустрічей з американськими сенаторами й конгресменами, зокрема зі спікером Майком Джонсоном і представниками Республіканської та Демократичної партій в обох палатах. У ході цих зустрічей він наголошуватиме на необхідності продовження допомоги Україні.

«Ми багато говоримо про те, що це війна за цінності, за принципи, які сьогодні відстоює український народ, але думаю, що це набагато більше. Це – війна за майбутній розвиток декількох поколінь в усьому світі», – підкреслив Голова ВР.

За його словами, переможець у цій війні отримає все: «І якщо в цьому протистоянні між диктатурою і демократією переможе демократія, то навіть найавтократичніші режими скажуть, що демократія сильна і вона багато чого може».

Джерело