Цей засіб для прання зламає вашу машинку — краще навіть не пробувати

Пральна машина є в кожному будинку. Іноді люди крім звичайних порошків використовують додаткові засоби для прання, інформує Ukr.Media.

Експерти попередили українців про небезпеку деяких засобів для прання в пральній машині. Виявилося, що деякі популярні суміші можуть поламати ваш агрегат.

Як відомо, в інтернеті повно народних лайфхаків, які обіцяють поліпшене прання при використанні додаткових речовин. Наприклад, оцту. Оцет не рекомендується використовувати для прання білизни в машинці-автоматі. Ця кислота може привести вас до ремонту пральної машини. Варто розуміти, що поломка може обійтися дуже дорого і завдати чимало клопоту. Якщо не хочете зіткнутися з проблемами, то не використовуйте оцет. Нагадаємо, його використовують для полоскання, збереження кольору, видалення запаху і багато чого ще.

Концентрований оцет може бути агресивним до деяких компонентів пральної машини, зокрема до гумових ущільнювачів. Це може призвести до пошкодження або зносу цих частин з часом.

Якщо ви збираєтесь використовувати оцет в пральній машині, зверніться до інструкції з експлуатації виробника або до служби підтримки, щоб переконатися, що це не вплине на гарантійні умови чи не призведе до небажаного пошкодження машини.

Також не варто переборщувати з сіллю і содою. З усіх народних рецептів експерти дозволяють використовувати тільки лимонну кислоту. Максимально допустиме дозування — 80 мл на одне прання. Бережіть свою техніку.

Джерело