Цей хитрий японський лайфхак допоможе повернути розтягнутій горловині футболки пристойний вигляд

Футболка — вельми практичний і зручний одяг як для жінок, так і для чоловіків. Напевно у вас в будинку в шафі є кілька улюблених футболочок, які ви просто обожнюєте носити. Проте дуже часто у футболок занадто швидко розтягується горловина. Буває так, що сама футболка має ще пристойний вигляд, але розтягнута горловина все псує, інформує Ukr.Media.

Що робити з такою річчю?

Якщо одягнути, то виглядатиме неохайно, а викинути шкода. Не поспішайте розправлятися з футболочкою і пускати її на ганчірки. Адже дуже часто все можна виправити та повернути цій штучці пристойний вигляд.

Головною причиною, чому розтягується горловина футболки — це неправильна сушка речі після прання. Якщо футболка сушиться у "висячому" положенні, то вода, яка стікає через виріз починає його розтягувати. І зовсім скоро він втрачає свою форму.

Що ж потрібно зробити? Ось як повернути футболці пристойний вигляд.

Спочатку вам потрібно випрати футболку, а потім розкласти її на рівній поверхні, наприклад на столі. На краї горловини покладіть пару кубиків льоду. Нехай так футболка трохи полежить. Завдяки цьому бавовняні волокна стануть більш твердими та будуть краще тримати форму.

Після цього, поки футболка ще мокра, розправте горловину на столі, вона може бути трохи хвилею, погладьте її праскою і вона розправиться.

Це треба для того, щоб тільки розправити горловину, але не щоб висушити, висихати футболка буде в такому положенні й далі, лежачи. Якщо повісити, то розтягнеться. Не розвішуйте її, інакше вся робота піде нанівець.

Як тільки повністю висохне, то можна акуратно пропрасувати і футболка буде виглядати як нова. Все, тепер можна надягати. Таким способом можна "врятувати" горловину й іншого одягу.

Джерело