«Буде багато у чому вирішальний рік». Президент провів тривалу нараду 

Зеленський: Україна в Мюнхені представить своє бачення цього року

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що сьогодні мав тривалу нараду щодо підготовки нашої міжнародної роботи в лютому.

Зокрема, як заявив Верховний Головнокомандувач, влада готується до Мюнхенської безпекової конференції – важливої не лише європейської, а й глобальної платформи: там Україна представить своє бачення поточного року. 

«І багато в чому вирішального року – тих перспектив, які є в усіх нас, у всіх вільних націй, і які точно не мають бути втрачені. Співпраця має значення. І я вдячний усім у світі, хто це усвідомлює, усім, хто допомагає, кожному лідеру, кожній державі, які хочуть чесного миру так само, як і українці», – сказав він.

Як повідомляла АрміяInform, Мюнхенська безпекова конференція представила свою щорічну доповідь про ситуацію у світі, де окремий розділ присвячений Україні та наслідкам російського вторгнення.

У звіті наголошується, що члени Європейського Союзу та НАТО насамперед повинні подвоїти свою фінансову і військову підтримку України, «тому що перемога Росії була б катастрофічною не лише для України».

12 лютого Президент України Володимир Зеленський провів першу Ставку Верховного Головнокомандувача ЗСУ в оновленому складі. Під час наради обговорили пріоритетні питання, зокрема фронт і захист прифронтових регіонів, людей та критичної інфраструктури від російського повітряного терору. На Ставці ухвалили рішення щодо збільшення кількості та спроможностей мобільних вогневих груп.

Джерело