Близько 30 країн готові вступити у партнерство з Україною щодо безпекових гарантій – Шмигаль

Близько 30 країн готові вступити у партнерство з Україною щодо безпекових гарантій – Шмигаль

13.01.2024 22:00 джерело Україна веде переговори з партнерами про підписання угод щодо безпекових гарантій, і близько 30 країн, включаючи членів G7, вже готові вступити в таке партнерство.

На цьому наголосив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль в ефірі телемарафону «Єдині новини», коментуючи підписання з Великою Британією угоди про співробітництво у сфері безпеки, передає кореспондент джерелоу.

«Ми ведемо перемовини з партнерами про підписання аналогічних угод… Це 30 країн, які підтримали декларацію лідерів G7, яка була озвучена під час Вільнюського саміту НАТО. Звісно, ми маємо країни G7 в цьому пулі партнерів, які будуть приєднуватися і підписувати аналогічні документи», – сказав глава уряду.

Він додав, що про свої наміри укласти з Україною угоди про безпеку оголосили і країни – традиційні партнери. Підписання таких документів очікується у найближчий час.

«Наші країни-друзі уже сьогодні готові вступити в таке партнерство з Україною, незважаючи на повномасштабну російську агресію. Угода з Великою Британією стала першим кроком, і найближчим часом ми очікуємо таких історичних моментів – підписання угод», – сказав Шмигаль.

Джерело