Блінкен: Життєво важливо, щоб Конгрес проголосував за допомогу Україні

Блінкен: Життєво важливо, щоб Конгрес проголосував за допомогу Україні

02.04.2024 21:09 джерело Державний секретар США Ентоні Блінкен вважає, що Сполучені Штати самі зацікавлені у якнайшвидшому позитивному голосуванні Конгресу за надання допомоги Україні, аби розвивати власну промисловість.

Як передає кореспондент джерелоу, про це Блінкен заявив У Парижі на спільній пресконференції з міністром закордонних справ Франції Стефаном Сежурне.

«Нам потрібно розвивати сильнішу союзницьку промислову базу, яка може відповісти як на виклики сьогодення, так і на виклики майбутнього. І це одна з причин, чому життєво важливо, щоб Конгрес США якнайшвидше після канікул проголосував за додатковий бюджетний запит президента Байдена. Це дасть поштовх нашій власній промисловій базі», – наголосив держсекретар.

За його словами, весь прогресивний світ зацікавлений в тому, щоб не допустити посилення російської військової машини. «Ми працюємо день за днем над тим, щоб не допустити передачі зброї і обладнання до Росії для підживлення цієї машини, зокрема, з Ірану, Північної Кореї і Китаю. Те, про що ми сьогодні говорили, є загрозою не лише для України, це насправді загроза для європейської безпеки в цілому», – сказав Блінкен.

Джерело