Білий дім офіційно анонсував зустріч Байдена і Зеленського на саміті «Групи семи»

Білий дім офіційно анонсував зустріч Байдена і Зеленського на саміті «Групи семи»

11.06.2024 23:01 джерело Білий дім офіційно анонсував зустріч президентів Джо Байдена і Володимира Зеленського у четвер, 13 червня, на полях саміту «Групи семи» в Італії, після чого лідери проведуть спільну пресконференцію.

Про це повідомив у вівторок під час онлайн-брифінгу радник Білого дому Джон Кірбі, передає власний кореспондент джерелоу.

«У четвер президент Байден і Президент Зеленський зустрінуться, щоб обговорити нашу рішучу підтримку України як зараз, так і в майбутньому. Після цієї зустрічі обидва лідери – президент Байден і Президент Зеленський – візьмуть участь у пресконференції», – зазначив Кірбі.

Він підкреслив, що Сполучені Штати під час саміту G7 продемонструють чітку прихильність підтримці України: «Ми зробимо сміливі кроки, щоби показати Путіну, що час не на його боці, і що він не може перечекати нашу підтримку в боротьбі України за свободу». Представник Білого дому також наголосив, що наступ РФ загрожує не лише демократії в Україні, але фактично впливає на безпеку в усій Європі.

Джерело