Білий дім: Хто б не представляв США на Саміті миру, це не змінює рівня підтримки України

Білий дім: Хто б не представляв США на Саміті миру, це не змінює рівня підтримки України

29.05.2024 22:46 джерело Чи буде президент США Джо Байден представлений на Глобальному саміті миру в Женеві, а чи ні – це не означатиме, що Америка якимось чином змінює своє ставлення до підтримки України.

Таку позицію висловив у середу під час онлайн-брифінгу радник Білого дому Джон Кірбі, передає власний кореспондент джерелоу.

«На сьогодні я не маю планів для оголошення щодо представництва (США – ред.) на Саміті миру», – відповів Кірбі на запитання, чи буде представлений президент Байден на саміті у Швейцарії і якщо ні, то хто буде з американської адміністрації.

Крім того, Кірбі зауважив, що «хто би не представляв Сполучені Штати на Саміті миру, не можна сказати, що США не підтримують України». Він також підкреслив, що в будь-якому разі не можна сказати, що президент Байден не підтримує Україну.

«Від самого початку цього конфлікту жоден інший лідер не зробив і не продовжує робити стільки, скільки робить президент Байден, аби бути певними, що Україна має все необхідне для захисту від російської агресії», – додав Кірбі.

За його словами, жоден інший лідер не зробив стільки для взаємодії з Україною: як для забезпечення негайних оборонних потреб, так і для зміцнення ЗСУ на довгу перспективу.

Джерело