Байден: Україна може зупинити – і зупинить Путіна

Байден: Україна може зупинити – і зупинить Путіна

Оновлено 10.07.2024 01:40 джерело Президент США Джо Байден переконаний, що Україна здатна зупинити російського правителя Володимира Путіна.

Як передає власний кореспондент джерелоу, про це Байден заявив на урочистому заході з нагоди 75-ї річниці НАТО під час саміту, що проходить у Вашингтоні.

«Агресивна путінська війна проти України триває, і Путін хоче не менш як підпорядкування України й кінця українській демократії, знищення людей, культури України і стирання України з лиця землі, Ми знаємо, що Путін не зупиниться на Україні, але не думайте хибно – Україна може зупинити – і зупинить Путіна». – сказав Байден, виступаючи в Аудиторії Ендрю Меллона у Вашингтоні, де 75 років тому було підписано Північноатлантичний договір НАТО.

За словами американського лідера, Росія вже зазнає поразки в цій війні. «Понад два роки війни, яку обрав Путін, – і його втрати приголомшливі. Більш як 350 тис. російських військовослужбовців мертві й поранені… Багато молодих людей залишили Росію, тому що більше не бачать свого майбутнього в Росії», – сказав президент США.

Джерело