Байден – Конгресу США: Україна здатна зупинити Путіна в Європі, якщо її забезпечити зброєю

Байден – Конгресу США: Україна здатна зупинити Путіна в Європі, якщо її забезпечити зброєю

08.03.2024 04:39 джерело Президент США Джо Байден заявив, що російський диктатор Путін не планує зупинятися лише на Україні, однак саме українська нація здатна зупинити його «марш» агресії в Європі, якщо її забезпечити необхідною підтримкою.

Про це глава Американської держави заявив в ніч проти п’ятниці під час звернення до Конгресу США з промовою «Про стан справ у країні», передає власний кореспондент джерелоу.

Про це глава Американської держави заявив в ніч проти п’ятниці під час звернення до Конгресу США з промовою «Про стан справ у державі», передає власний кореспондент джерелоу.

«У січні 1941 року Франклін Рузвельт прибув до цієї самої зали, щоби звернутися до нації та наголосив: «Я звертаюся до вас у безпрецедентний момент в історії країни», – розпочав свою промову президент США.

Він нагадав, що тоді Гітлер лютував у Європі, порівнявши це з нинішньою агресією Путіна. Як зазначив Байден, ціль президента Рузвельта полягала в тому, щоби пробудити Конгрес і попередити американський народ, що настав надзвичайний час, коли у світі були атаковані свобода і демократія.

«Сьогодні ввечері я прийшов до тієї самої зали, щоби звернутися до нації. Тепер перед нами постав безпрецедентний момент в історії країни. І так, я маю на меті сьогодні пробудити Конгрес та попередити американський народ, що зараз також настав надзвичайний момент»,- заявив Байден.

Джерело