Атаки росії доводять, що рф не припинить агресію, поки ми не зупинимо її — Рустем Умєров

Держава-терорист цілеспрямовано цілила на критичну інфраструктуру та житлові квартали, доводячи, що росія не припинить свою агресію, поки ми не зупинимо її.

Про це написав Міністр оборони України Рустем Умєров у своєму Twitter.

Він заначив, що під час сьогоднішнього чергового масованого повітряного штурму рф, ворог комбінував кілька типів ракет та використовував складні траєкторії польоту.

«Це була дуже небезпечна атака, в результаті якої загинули і були поранені ні в чому не винні люди, пошкоджені лінії електропередач і газопровід, перерване водопостачання», —  додав очільник оборонного відомства.

Як відомо, сьогодні, 2 січня, війська рф фактично повторили атаку 29 грудня як по типах ракет, так і по кількості засобів повітряного нападу. Сили та засоби Повітряних Сил України ЗСУ у взаємодії із підрозділами Сил оборони України знищили 72 повітряні цілі. У Києві ліквідовують наслідки масованого ракетного удару рф, внаслідок якого постраждали понад 20 людей. Унаслідок атаки росіян по Харкову вранці 2 січня кількість постраждалих збільшилась до 50, загинула одна людина.

Джерело