Астронавтка поділилася фото Землі з космосу, але деякі не повірили в їх справжність

Астронавтка НАСА, яка в даний момент перебуває на борту Міжнародної Космічної Станції, поділилася чудовими фото Землі. Багатьох вразила краса фото, але знайшлися й ті, хто ставиться до них скептично. Не складно здогадатися, що ці люди — представники товариства плоскої Землі, інформує Ukr.Media.

Міжнародна Космічна Станція — спільний космічний проєкт США, Росії, Японії, Канади та Євросоюзу. МКС обертається навколо Землі на висоті близько 400 км.

Знімками що зачаровують поділилася Джессіка Мейр — одна з астронавтів, що працює на борту МКС.

"Багатьом більше сподобається перше фото, але особисто я обожнюю постійно мінливий горизонт на станції з третього знімка", — написала Меїр у своєму твіттері. "Постійний рух станції дозволяє насолоджуватися видами, вибираючи різні точки огляду".

В той час, як більшість користувачів соцмереж були вдячні Меїр за "прекрасні" фото, прихильники теорії про плоску Землю, впевнені, що кадри підроблені.

  • "З висоти 400 км видно круглу Землю цілком? Ну так, дуже правдоподібно", — заявив один з них.
  • "Хороша спроба з "риб'ячим оком", але вона плоска", — написав інший користувач.
  • "Так. Це лінза "риб'яче око". Виглядає, ніби земля кругла. Взагалі-то, Земля плоска!", — підтримав наступний.

Саме для таких представників суспільства плоскої Землі НАСА опублікували на своєму сайті статтю під назвою "Як ми дізнаємося, що Земля кругла?". У статті є відповіді на багато питань, де розповідається про зміну дня і ночі та пори року, про те, як виглядає Земля з космосу, а також представлені аргументи на доказ того, що Земля кругла.

"Люди знали, що Земля кругла понад 2000 років! Стародавні греки вимірювали тіні під час літнього сонцестояння, а також обчислювали окружність Землі. Вони використовували положення зірок і сузір'їв для оцінки відстаней на Землі. Вони навіть могли бачити круглу тінь планети на місяці під час місячного затемнення. (Ми все ще можемо бачити це під час місячних затемнень.) — йдеться в статті — За допомогою GPS і інших супутників вчені можуть вимірювати розміри та форму Землі з точністю до сантиметра. Знімки з космосу також показують, що Земля кругла, як місяць".

Джерело