Армієць Ілля Ковтун здобув «золото» на етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики

Армієць Ілля Ковтун посів перше місце на етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики на паралельних брусах у столиці Азербайджана Баку.

Про це повідомляє АрміяInform.

Ілля Ковтун отримав за свій виступ однакову кількість балів з олімпійським чемпіоном-2020 у цьому виді китайцем Цзоу (14,900), втім отримав більше за виконання.

Ще один армієць Олег Верняєв посів на етапі Кубка світу 5-е місце, набравши 14,566 балів.

Ілля Ковтун за три роки виступив на 11 етапах Кубка світу, де здобув 10 золотих нагород та 1 срібну на паралельних брусах, й усі три роки є лідером даного виду змагань.

Ілля Ковтун та Олег Верняєв здобули дві медалі на етапі Кубка світу в Котбусі та на етапі в Каїрі.