Андрій Шевченко: Мій план – підтримувати Україну на всіх напрямках

Андрій Шевченко: Мій план – підтримувати Україну на всіх напрямках

15.06.2024 14:27 джерело Англійське видання The Guardian опублікувало велике інтерв'ю із президентом Української асоціації футболу Андрієм Шевченком.

Як повідомляє пресслужба Української асоціації футболу, щоб зустрітися із президентом УАФ та взяти в нього інтервʼю, журналіст Nick Ames подолав доволі довгий шлях і особисто приїхав в Україну., передає джерело.

В інтерв'ю Андрій Шевченко найперше розповів про мотиви участі у виборах на посаду президента УАФ.

«Я хочу допомогати своїй країні, хочу бути в УАФ. Тому я погодився брати участь у виборах. Мій план – підтримувати Україну на всіх напрямках. У нас є багато друзів і партнерів, і ми повинні щодня утримувати високу планку відносин.

Головною метою, коли я починав нову роботу, було пройти кваліфікацію до Євро-2024 та переконатися, що логістика збірної працює. Однак з'явилися й інші моменти, з якими довелося зіткнутися: організація матчів чемпіонату України, покращення фінансової ситуації в УАФ, той факт, що багато талановитих молодих гравців залишили країну через вторгнення росіян, і нам потрібно тримати з ними зв'язок. Це одна з найбільших проблем у нашому майбутньому, адже ми хочемо, щоб ці таланти грали за нашу збірну», – сказав президент УАФ.

Шевченко також розповів про співпрацю зі своїм колишнім партнером на футбольному полі, а нині – головним тренером збірної України Сергієм Ребровим.

«Наші погляди на футбол дуже схожі. У нас був футбольний талант, але що стосується освіти, наполегливої ​​праці, зосередженості та дисципліни, це вже набуте. – зазначив очільник українського футболу. – Що мені завжди подобається в Сергії, так це його професіоналізм. Його відданість роботі просто неймовірна. Коли ми зустрілися на полі, то майже відразу навчилися розуміти, яким буде наступний крок іншого. Грати з Ребровим було дуже легко, але ми продовжували працювати над усе більшим взаєморозумінням».

Наостанок президент УАФ наголосив, що у складний час, який переживає Україна, футбол теж допоможе на шляху перемоги над агресором.

«Для нас усе почалося 2014 року. З тих пір не було жодного шансу зупинити бойові дії. Реакція усього світу була дуже повільною, але партнери відкрили очі два роки тому і досі нас підтримують. Зараз у нас дуже складний момент. Щодня у містах і селах чути сирени, на передовій важко, і люди, очевидно, втомилися. Але наш народ сильний і битиметься далі.

Джерело