Альтернатива прального порошку: топ підручних засобів, які добре справляються з видаленням плям на одязі

Пральний порошок можна замінити підручними засобами, які точно знайдуться у вас вдома. І вони справляються з пранням речей не гірше за спеціалізовані засоби, інформує Ukr.Media.

Коли вам терміново знадобиться альтернатива пральному порошку, завітайте в комору або на кухню. У вас напевно знайдеться принаймні один або два ефективні замінники, які ми зібрали у цій добірці!

Оцет та харчова сода

Засіб із цих двох інгредієнтів — гримуча суміш проти плям та неприємних запахів! Під час циклу прання засипте у відсік для порошку половину склянки харчової соди. Перед циклом полоскання залийте у відсік для рідких засобів пів склянки дистильованого оцту. Він діятиме як кондиціонер для білизни: пом'якшить тканину та нейтралізує запахи.

Харчова сода та лимон

Ще одна знаменита пара, яка ефективно бореться із будь-якими забрудненнями, у тому числі і на одязі. Принцип той самий, що й у попередньому пункті, тільки тепер замість оцту під час циклу полоскання потрібно залити у пральну машину півсклянки лимонного соку. Любителям цитрусів точно сподобається те, як пахнуть речі після такого прання!

До речі, використання харчової соди як заміна порошку допоможе також дезінфікувати внутрішні компоненти пральної машини.

Засіб для миття посуду

Обережно! Використовувати рідину для миття посуду в пральній машині можна тільки в дуже малих кількостях і для прання кольорових речей, що не потребують особливого догляду. Щоб уникнути утворення зайвої піни, додайте лише одну краплю засобу на одну з речей у барабані та увімкніть режим прання.

А щоб точно вимити цей потужний засіб із волокон одягу, під час циклу полоскання залийте у спеціальний відсік для прання половину склянки оцту.

Шампунь для волосся

Шампунь, як і засіб для миття посуду, утворює велику кількість піни, тому з цим методом теж потрібно діяти максимально обережно. Додайте пару крапель на одну з брудних речей, завантажте її разом з рештою одягу і запустіть пральну машину.

Не забудьте наприкінці додати оцет, щоб пом'якшити тканину ваших речей.

Перекис водню

Цей засіб підійде тільки для білих речей — перекис водню видалить усі забруднення та зробить колір одягу більш насиченим. Наповніть пральну машину водою, залийте у спеціальний відсік перекис водню та виконайте цикл прання, як завжди.

Господарське мило

Звичайно, цілий шматок мила не потрібно класти всередину барабана пральної машини. З господарського мила можна виготовити відмінний засіб для прання: натріть його на тертці, додайте в ємність трохи води та ложку харчової соди. Все ретельно перемішайте, і тепер отриману суміш можна сміливо класти всередину пральної машини, або, якщо дозволяє консистенція, у відсік для рідких засобів.

Джерело