9 ознак, що у вашого чоловіка є коханка

У сучасному світі, люди починають зраджувати все частіше, передає Ukr.Media. В цьому винна культура сучасної молоді, яка ніяк не мотивує їх зберігати вірність своїм партнерам. У деяких випадках, люди просто бояться закохатися у вільну людину. Якою б не була причина, факт в тому, що дуже багато відносини в наш час закінчуються через зради. Абсолютно нікому не захочеться відчувати біль дізнавшись, що його друга половинка йому зраджує.

Тому, дуже важливо бути завжди на чеку. Не варто кидатися з головою у відносини, хоч це і може бути дуже приємно і хвилююче. Як сильній жінці, вам потрібно захистити себе і не дозволити кому-небудь розбити ваше серце. Вам потрібно дізнатися, не бачиться ваш партнер з іншою за вашою спиною. Ви зможете в цьому переконатися, якщо будете уважно стежити за ним і за змінами в його звичній поведінці.

Однак, вам слід вести себе зріло і не переходити межу. Можливо ви просто накручуєте себе, адже навіть якщо ви бачите всі ознаки того, що ваш партнер вам зраджує — не завжди означає, що це дійсно так.

Якщо ж ви на 100% впевнені в невірності свого партнера, вам потрібно буде поговорити з ним на чистоту і вирішити — чи будете ви намагатися врятувати ваші відносини, або ж їх закінчити.

Вкрай важливо знати, на які саме зміни у вашому партнері вам слід звернути увагу, адже хто попереджений, той озброєний. Тому представляємо вашій увазі 9 ознак того, що у нього є інша:

1. Ви відчуваєте від нього запах жіночих духів

Якщо ваш чоловік вам зраджує, він буде проводити багато часу зі своєю коханкою і може просочитися запах її духів. Якщо ви відчули від нього запах жіночого парфуму — вам слід насторожитися.

2. Він намагається зробити вас винуватою

Класична тактика — він не хоче, щоб ви лізли в його життя і тому він буде намагатися зробити все можливе, щоб виставити вас винуватою.

3. Ваша інтуїція підказує, що щось не так

Довіряйте своїй інтуїції, адже вона дає вам підказки не просто так. Іноді ваші емоції можуть не давати вам тверезо поглянути на ситуацію, а ось ваша інтуїція — ніколи вас не підведе.

4. Він не випускає з рук свій телефон

Всі докази його зради знаходяться в його телефоні і цілком природно, що він буде обмежувати до нього доступ.

5. Він різко став дуже милим

Він усвідомлює, що діє погано зраджуючи вам і відчуває за це провину. Саме тому він буде дуже милий з вами намагаючись це компенсувати.

6. Він віддаляється від вас

Ви помітили, що він став віддалятися від вас, як фізично, так і емоційно. Він буде просити вас дати йому більше особистого простору і перестане ділитися з вами своїми думками і почуттями.

7. У вашому сексуальному житті відбулися різкі зміни

Були це зміни в гіршу сторону або в кращу — не важливо. Різкі зміни — завжди привід задуматися. Якщо ваше сексуальне життя стало гірше — значить ваш чоловік знаходить задоволення у іншому місці, ну а якщо ж краще — таким чином він намагається знову-таки загладити свою провину.

8. Він став більш потайливим

Ваш чоловік не хоче, щоб ви знали про його плани так як розуміє, що ви точно не схвалите те, чим він займається.

9. Він буде шукати сварки з вами

Джерело