ТОП-10 вакансій для PR-спеціалістів HeadHunter Україна

Опубликовано: 28 Июл 2015. Автор:

ТОП-10 вакансій для PR-спеціалістів

 

В умовах високої ринкової конкуренції кожна компанія прагне бути впізнаваною, сформувати свій привабливий бренд і транслювати корпоративні цінності й досягнення на широку аудиторію. Це завдання втілити практично неможливо без спеціалістів у галузі Public Relations, котрих навіть в умовах кризи українські компанії готові приймати до своїх команд. До неформального професійного свята PR-спеціалістів, яке відзначають 28 липня, Міжнародний кадровий портал HeadHunter Україна підготував добірку найцікавіших вакансій.

 

Функціонал сучасного піарника досить широкий: розробка й реалізація PR-стратегії; написання новин і прес-релізів, налагодження контактів зі ЗМІ; проведення PR-компаній і прес-конференцій; вирішення конфліктних ситуацій, що загрожують іміджу компанії. Цей неповний перелік обов’язків вимагає від PR-спеціаліста відмінних комунікативних навичок, майстерності у веденні переговорів з людьми різних професій і компетенцій, креативного підходу до розв’язання нестандартних задач. Володіючи хорошим набором знань і вмінь, а також досвідом роботи, PR-спеціаліст може побудувати кар’єру в будь-якій галузі — від видавництва до IT-компанії.

Агенція креативних комунікацій AVERA із радістю прийме до своєї команди досвідченого й талановитого PR-менеджера. Від пошукача вимагають базову й додаткову освіту в сфері PR, маркетингу або журналістики; досвід роботи від 2-х років у сфері копірайтингу й PR; портфоліо публікацій художніх текстів і текстів, що продають; власна база ЗМІ; а також успішний досвід у проведенні PR-івентів. Поетичний талант і неординарна особистість будуть сприйняті схвально. Окрім гідної зарплати, компанія гарантує роботу в сучасному комфортабельному офісі в центрі міста; можливість професійного і кар’єрного зростання, навчання і професійний розвиток за рахунок роботодавця, згуртований колектив із яскравою корпоративною культурою і позитивною атмосферою в офісі.

В американський проект потрібен Smm-менеджер / Копірайтер для втілення складних, цікавих і творчих проектів. Амбіційні й цілеспрямовані співробітники шукають колегу, який володіє досвідом роботи в маркетингу, PR, рекламі й ком’юніті-менеджменті; розуміє принципи просування груп і проектів у соціальних мережах; добре знає англійську; а також є фанатом одягу й шопінгу. Обов’язки співробітника: створення, просування й підтримка груп в соц. мережах; пошук і підготовка контенту; налаштування й ведення таргетованої і ретаргетованої реклами; написання прес-релізів для американських ЗМІ. На майбутнього співробітника очікує зарплата від 12 000 грн і комфортабельний офіс у центрі Києва.

Для професіоналів, що вміють збирати, систематизувати й аналізувати інформацію, відкрита вакансія Спеціаліста із моніторингу ЗМІ. На цій посаді співробітнику доведеться відстежувати публікації в пресі за вказаними темами, аналізувати медіа-поля, вивчати проблеми й можливості бізнесу клієнтів з метою складання рекомендацій для них. Від пошукачів вимагається: досвід роботи в аналізі баз даних від 2-х років, знання методів аналізу інформації, розуміння ринку PR-послуг і медіа, логічний склад розуму й системний підхід до роботи. Рівень заробітної плати: 4 000 – 6 000 грн. Окрім матеріальної винагороди, на співробітника очікує індивідуальний план професійного розвитку, спеціальні програми навчання, а також офіс у центрі міста з 10-хвилинною доступністю до метро.

Піарники, які хочуть працювати на телебаченні, можуть надіслати резюме на вакансію PR-менеджера (телеканал «112 Україна»). Успішний кандидат повинен відповідати таким критеріям: профільна освіта (реклама, маркетинг, журналістика); досвід роботи в PR не менше 2 років і досвід роботи в ЗМІ; високий рівень грамотності й дотримання ділової етики. Новий співробітник буде брати участь у розробці й реалізації PR-стратегії, активно просувати бренд телекомпанії на ринку, долучатися до складання планів PR-кампаній, моніторити конкурентне середовище, готувати новинні матеріали й багато чого іншого. Приємним доповненням до зарплати буде офіційне працевлаштування, медичне страхування і забезпечення мобільним зв’язком.

Для більш досвідчених працівників, які претендують на керівні посади, в Дніпропетровську відкрита вакансія PR-директора. Крім вищої освіти, обов’язковими є додаткове навчання в сфері PR або маркетингу, досвід роботи не менше 3-х років у великій компанії, наявність якісно втілених PR-проектів, а також хороші ділові зв’язки з агенціями і бізнес-виданнями. PR-директор повинен бути харизматичним, не боятися виступати перед аудиторією, мати організаторські здібності. Усі його обов’язки будуть спрямовані на забезпечення стратегічного й тактичного управління PR-діяльністю компанії на ринках України й СНД, що означає можливі відрядження. Робота в компанії передбачає офіційне оформлення з першого робочого дня, соціальні гарантії, відвідування професійних конференцій і тренінгів.

У компанії Luxoft відкрита вакансія PR-Director. Співробітнику на цій посаді належить створити корпоративний імідж, а також розробити і реалізувати ефективні комунікаційні програми зв’язків зі ЗМІ у рамках компанії та ІТ-індустрії. Вимоги до кваліфікації та досвіду пошукачів: магістерський ступінь з маркетингу, реклами або суміжної спеціальності, а також п’ятирічний досвід роботи в PR. Великий перелік обов’язків потребує від пошукачів навичок стратегічного лідерства, аналітичного мислення, сильних комунікативних навичок. Зокрема, вміння побудувати міцні стосунки з керівництвом, крос-функціональними командами і постачальниками. Успішний пошукач буде мати змогу працювати в динамічній команді й підвищувати свій професійний рівень. Високу зарплату доповнює компенсаційний пакет.

Керівника PR-відділу до своєї команди запрошують професіонали своєї справи. Перша вимога до претендента на посаду — уміння спілкуватися з людьми й генерувати нові ідеї. Від майбутнього співробітника очікують таких результатів: створення внутрішнього і зовнішнього PR, залучення нових клієнтів і партнерів, організацію заходів. Мета роботи — просування компанії в соц. мережах і налагоджене функціонування всього PR-відділу. Компанія обіцяє винагороду від 8 000 грн, кар’єрне зростання і професійний розвиток.

Піарники, які непогано орієнтуються в специфіці роботи автомобільного бізнесу, можуть претендувати на вакансію PR-спеціаліста в Harley-Davidson Kyiv. Обов’язками співробітника будуть: створення контенту для ЗМІ, робота з корпоративним сайтом і соціальними мережами, підготовка новин і розміщення їх на інтернет-ресурсах, робота з медіа-партнерами, розробка і реалізація PR-проектів, а також організація заходів. Досвід роботи вимагають мінімальний — від 1 року. Пропонована зарплата — 4 000 – 6 000 грн залежно від навичок. Є можливість працювати повний робочий день або на умовах фрілансу. Компанія надає комп’ютер.

Виробник анімаційного відео-контенту оголошує конкурс на заміщення вакансії PR-менеджера. Вимоги: вища освіта (маркетинг, журналістика, філологія, Public Relations); напрацьовані зв’язки у ЗМІ; навички ораторської майстерності й копірайтингу; володіння графічними редакторами; знання української і російської мови на високому рівні, англійської — на середньому. Роботодавець гарантує: роботу в новому перспективному проекті; розвиток і зростання; цікаві зустрічі й знайомства; а також офіційне працевлаштування і гідну зарплату.

У компанії Фарлеп-інвест шукають PR-менеджера з досвідом проведення семінарів і тренінгів, написання PR- і рекламних текстів, а також умінням працювати зі ЗМІ. Від претендента на посаду вимагають знання з теорії та практики PR-стратегії, розуміння бізнес-процесів ринку телекомунікацій та ІТ, знання основ проектного управління, навички ведення складних переговорів і організації PR-заходів. У свою чергу, компанія пропонує офіційне працевлаштування, справедливий підхід до оцінки досягнень і роботу в професійному колективі.

Дані були отримані в результаті аналізу бази даних вакансій і резюме Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна в липні 2015 року.

 

 

 

HeadHunter Україна входить до складу найбільшого об’єднання рекрутингових проектів із восьми країн Європи та Азії з найширшою базою резюме на території Балтії та СНД — більше 17 млн.

З допомогою hh.ua більше 34 000 компаній шукають спеціалістів по 28 напрямках. До їхніх послуг пропонується понад 810 000 професійно складених резюме, які пройшли ручну модерацію HR-спеціалістів HeadHunter.

Основу пошукацької аудиторії сайту складають висококваліфіковані спеціалісти різного профілю. На сьогодні hh.ua володіє найчисленнішою аудиторією кандидатів ТОП-рівня та спеціалістів «західного взірця».

Усі проекти HeadHunter розміщені на єдиній онлайн-платформі. Робота з нами — це можливість публікувати вакансій та переглядати резюме у всіх країнах присутності HeadHunter з одного вікна.

На ринку міжнародного інтернет-рекрутменту HeadHunter Україна відомий не тільки роботою кадрового порталу, але й реалізацією багатьох успішних проектів. З 2006 року розгорнулась дослідницька діяльність компанії, спрямована на глибинний аналіз поточних тенденцій ринку праці й прогнозування його розвитку. У той же час була заснована міжнародна «Премія HR-бренд» — єдиний професійний конкурс в області побудови репутації роботодавця.

У кожній кар’єрі є hh.ua!
   

Оставить комментарий

Топ комментаторов


  Читать все последние комментарии сайта можно, нажав на ссылку в верхнем правом углу "Комментарии RSS"


  Срочные объявления на месяц Новомосковск Украина:


   

  Для того, чтобы Ваше объявление было размещено в этой колонке, а также на двух досках объявлений по Новомосковску и Днепропетровской области, при подаче объявлений в пункте приемов объявлений газеты «Новомосковск», ставьте в бланке объявления галочку «Разместить в Интернете».


   
    * Продам дрова сухие. Т. 067-921-52-53, 050-057-07-53 (25 апреля 2017)
   
    * Продам дрова твердых пород. Т. 067-921-52-53, 050-057-07-53 (28 февраля 2017)
   
    * Сдам небольшой домик у реки. Недорого. Т. 098-488-67-36, 099-297-77-04 (27 октября 2016)
   
    * Тамада. Ваш праздник будет особенным! Живая музыка. Тел. 098-317-59-16, Лена, 050-361-82-63 (27 октября 2016)
   
    * Сдам 2-х комн. квартиру. АО, МП окна, кондиционер, мебель. Т. 067-637-23-52 (12 октября 2016)
   
    * Сдам 2-х комн. квартиру в центре. Т. 067-637-23-52 (12 октября 2016)
   
    * Продам трактор Т-25. Т. 099-664-69-86, Виктор (12 октября 2016)
   
    * Сдам 2-х комнатную квартиру. Т. 068-414-98-04 (14 сентября 2016)
   
    * Обрезка деревьев в Новомосковске и Новомосковском районе правильно Обрезка деревьев правильно, крона в Новомосковске Днепр области и сады Новомосковского района. Посадка, Обработка. Омоложение старых фруктовых. Виноград. Розы. Хвойные. Спортивный газон. Горки, водопады, фонтаны и т.д. Т. 067-191-41-93 (27 августа 2016)
   
    * Утепление домов в Новомосковске Утепление домов и 1 этажей в Новомосковске, Днепр. области, выезжаем для работ по утеплению дома в села Новомосковского района. Опыт работы. Пенопласт + армирование сетки. Т. 095-906-26-27 (27 августа 2016)
   
    * Лепка на стене из гипса, художественно-оформительские работы. Т. 097-853-81-71
  (11 июля 2016)
   
    * Украинский язык. Обучение. Т. 096-925-71-05

  %d такие блоггеры, как: